Şenlikoğlu: Her insan engelli olmaya aday

18 Mayıs 2022 - 18:15, Çarşamba
Şenlikoğlu: Her insan engelli olmaya aday
Sakarya Büyük Birlik Partisi Aile Kadın Çocuk ve Engelli Birimi Başkanı Tuba Kubra Şenlikoğlu, Sakarya Engelliler Federasyonu'nun düzenlediği programa katılım sağladı.

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu'nca, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla 'Engelsiz Eğlence Programı' düzenlendi.

Sakarya Engelliler Federasyonu'nun düzenlediği programa Sakarya Büyük Birlik Partisi Aile Kadın Çocuk ve Engelli Birimi Başkanı Tuba Kubra Şenlikoğlu da katılım sağladı.

Şenlikoğlu, "Böyle programlar insanlarin maneviyatini ve iyilik duygularını dahada arttırıyor. Her insan engelli olmaya aday. O yüzden birlik ve beraberliğimizi her zaman daha saglam temelle birleştirip güzel ve huzurlu günlere ulaşabilelim. Allah birliğimizi daim ve baki kılsın" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız