DEVA Partisi dünyada bir ilki gerçekleştiriyor

18 Mayıs 2022 - 18:18, Çarşamba
DEVA Partisi dünyada bir ilki gerçekleştiriyor
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile Metaverse üzerinden bir miting yapacağını duyurdu. 18 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de yapılacak miting, dünyada bir ilk olacak. Zira ilk defa bir siyasi parti Metaverse üzerinden insanlarla buluşarak siyasi miting yapacak.

2021 yılından itibaren hayatımızda yer alan ve Web 3.0 projesi olan Metaverse üzerinde neler yapılabileceği hakkında kamuoyu bilgilenmeye çalışırken, DEVA Partisi Dünyada metaverse üzerinde ilk siyasi miting düzenleyen parti ünvanını alacak. DEVA Partisi, METAVERSE’de sadece parti genel merkezini modellemekle de kalmıyor.Teknolojinin her alanından faydalanmak isteyen DEVA Partisi, Metaverse evreninde yapılacak ilk siyasi mitinge de imza atıyor.

ALİ BABACAN TWİTTER’DAN DUYURDU

Metaverse, belirli bir süredir siyasi figürlerin de ilgisini çekmiş bulunmakta. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Twitter’dan yaptığı duyuru ile Metaverse üzerindeki ilk siyasi mitingi gerçekleştireceklerini ve adına ‘DEVAVERSE’ diyeceklerini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, gençleri heyecanlandırdı. Babacan yaptığı açıklamada "18 Mayıs Çarşamba, saat 20.00'de DEVAVERSE'de, ilk Metaverse mitingimizde buluşalım." ifadelerini kullandı. Babacan, düzenlenecek mitingde, merak edilen konular için seçmenlerle  Metaverse evreninde bir araya gelecek.

MİTİNGE NASIL KATILIRIM?

DEVA Partisi mitinge katılım için sosyal medayada bir bilgilendirme videosu yayımladı. DEVA Partisi tarafından sosyal medyada yayımlanan link ile  https://youtu.be/EReGpcJ-uPk Metaverse üzerindeki mitinge katılmak için bilgisayar veya cep telefonundan kayıt yaptırılması gerektiği ve kayıt için arama motoruna, (Google arama çubuğunda “devaverse.io” aratarak,) https://www.devaverse.io yazılmasının  yeterli olduğu, açılan sayfada  Nasıl kayıt olurum? Sorusuna tıklayıp, sonrasında sitede menüden bağlan butonuna tuşlayıp, kişilerin Avatarını seçerek, avatarını özelleştirdikten sonra da miting alanında katılımcıların yerini alabileceği anlatıldı. Mitinge katılmak isteyenlerin  dost ve arkadaşlarına  mitingte buluşmak için https://www.devaverse.io  linkini onlara göndermelerinin ve onların da mitingte yer almaları için avatarlarını seçip, özelleştirdikten sonra next seçeneği ile sayfadan çıkmalarının yeterli olduğu, daha sonra miting için linklerin mail olarak kendilerine geleceği açıklandı. Ali Babacan Decentranland'de bulunan land üzerine kurulan sahne üzerinden seslenerek Metaverse'de bir ilki gerçekleştirecek.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız