Memleket Partisi Samanlı ve Kayrancıktaydı

4 Ağustos 2022 - 09:44, Perşembe
Memleket Partisi Samanlı ve Kayrancıktaydı
Memleket Partisi Sakarya İl Başkanı Fatma Kurtuluş ve Adapazarı ilçe Başkanı Volkan Keskin yöneticileriyle birlikte Salmanlı ve Kayrancık mahallelerine ziyarette bulundular.

İl başkanı Fatma Kurtuluş "Hem partimizi tanıtma fırsatı bulduk hemde genç kardeşlerimizin partimize olan teveccühünü üyelikle neticelendirmiş olduk." dedi.

Memleket Partisi Adapazarı ilçe başkanı Volkan Keskin ise hem kötü ekonomik şartlar hem de büyükşehir yasasının olumsuz etkileriyle eski köy yeni mahalle olan bölgelerde halkımız tarımdan uzaklaşıyor, bunu gözlemlediklerini ve bunu geleceğimiz adına büyük bir sorun olarak gördüklerini belirterek İlçe başkanlığı olarak sorumluluk alanımızda partimizi tanıtmaya, gönül almaya kendimizi, çözüm önerilerimizi anlatmaya devam edeceğiz. Samanlı ve Kayrancıklı hemşehrilerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız