Küllüye ’ye Karasu’dan tablo

5 Ağustos 2022 - 16:03, Cuma
Küllüye ’ye Karasu’dan tablo
Sakarya Karasu İlçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Dr. İsrafil Kışla ile bir araya gelerek tablo hediye ettiler.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Dr. İsrafil Kışla ile Cumhurbaşkanlığı külliyesinde makamında ziyaret eden, Karasu Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetimi Başkan Cihan Emre, Başkan yardımcıları İbrahim Bayraktar ve Bilal Kotan esnafın sorunlarını ilettiler.

Olumlu bir havada geçen görüşmede, Esnaf ve sanatkarların yaşamış olduğu sıkıntıları ayrıntılı bir şekilde, baş danışman Kışla ’ya ilettiler.

Başkan yardımcısı İbrahim Bayraktar Atölyesinde yaptığı seramik tabloyu Cumhurbaşkanı Baş danışmanı Dr. İsrafil Kışla hediye ettiler. Kışla, seramik üzerine yapılmış olan resimli tablo için Oda yönetimine teşekkür etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız