Alıkçı ve Karadereli ailelerinin mutlu günü

5 Ağustos 2022 - 18:04, Cuma
Alıkçı ve Karadereli ailelerinin mutlu günü
Kaynarca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan Alıkçı ve Karasu Vergi Dairesinden emekli Nuran Alıkçı’nın kızları Aybüke Alıkçı ile İstanbul’da esnaflık yapan Mustafa-Nafiye Karadereli çiftinin oğulları Hakan Karadereli’nin mutluluğa giden yolda ilk düğünleri Karasu’da yapıldı.

Alıkçı Ailesinin ev sahibi olduğu düğün cemiyetine kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Haliç Üniversitesi psikoloji bölümü mezunu Psikolog Aybüke Alıkçı ile Acun Medya Grubuna bağlı Eksen TV’de görev yapan Hakan Karadereli’nin Karasu Küçükboğaz Gölpark Tesislerinde yapılan düğün törenine; Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, belediye başkan yardımcıları, siyasi parti yöneticileri, halk eğitim merkezi müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, yakın akrabalar ve davetliler katıldı.

Kızlarını gelin etmenin mutluluğunu ve hüznünü bir arada yaşayan Nuran-Ayhan Alıkçı çifti sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda uzaktan yakından gelerek sevinçlerini paylaşan tüm dost ve akrabalarına teşekkür ettiler.

Acun Medya çalışanı Hakan Karadereli ile Karasulu Psikolog Aybüke Alıkçı’nın ikinci düğünleri Karadereli Ailesinin ev sahipliğinde 6 Ağustos Cumartesi akşamı İstanbul Ümraniye’de yapılacak.

Aybüke Alıkçı ve Hakan Karadereli çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız