ABP’den Başkan Keleş’e ziyaret

5 Ağustos 2022 - 19:08, Cuma
ABP’den Başkan Keleş’e ziyaret
Anadolu Birliği Partisi Sakarya İl Başkanlığı, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’i makamında ziyaret etti.

Anadolu Birliği Partisi ( ABP ) Sakarya İl Başkanlığı, İl Başkanı Sinan Daşdemir öncülüğünde Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’e makamında ziyaret gerçekleştirdi. ABP Sakarya Teşkilat İl Başkanı Çetin Demir, Serdivan İlçe Başkanı Buket Taş, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Seda Bodur, Ar-Ge Başkanı Engin Sevinç, Sosyal Medya Başkanı Caner Saraç, Adapazarı İlçe Başkanı Melih Kaya ve Söğütlü İlçe Başkanı Çetin Gündüz ziyarete katılım gösterdiler. Sakarya’da hiçbir siyasi parti ayırt gözetmeksizin eşit mesafede hareket ettiklerini belirten ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, ‘’Hak, hukuk ve adaletin olduğu bir ülke istiyoruz. Adaletin gecikmemesi, yerinde ve ederinde tecelli etmesi en büyük temennimizdir. Biz buna ilişkin siyaset yapıyor ve gözetiyoruz.’’ diye konuştu.

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, adalet olgusu ve sisteminin günümüze entegre olarak gelişmesi gerektiğini belirterek ziyaretlerinden dolayı ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir başta olmak üzere İl Teşkilat Üyelerine teşekkür etti.

Haberin Fotoğrafları

ABP’den Başkan Keleş’e ziyaret

ABP’den Başkan Keleş’e ziyaret

ABP’den Başkan Keleş’e ziyaret

ABP’den Başkan Keleş’e ziyaret

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız