Jandarmadan yoğun mesai

16 Eylül 2022 - 12:28, Cuma
Jandarmadan yoğun mesai
Öğrenci servisi kontrolleri ve okul çevrelerinde emniyet tedbirleri alınması kapsamında Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması ve Asayiş ekipleri yoğun şekilde mesai yapıyor.

2022-2023 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte çocukların güvenli şekilde okullarına ulaşması ve okullarında güvenli şekilde eğitimlerine devam etmesi için yol üzerinde trafik kontrolleri, okul giriş ve çıkışlarında öğrenci servisi kontrolleri ve okul çevrelerinde emniyet tedbirleri alınması kapsamında Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması ve Asayiş ekipleri yoğun şekilde mesai yapıyor.

Eğitim ve Öğretimin başladığı 12 Eylül 2022 tarihinden bugüne kadar Sakarya genelinde 548 öğrenci servisi kontrol edilmiş olup, 174 okul çevresinde güvenlik kontrolü yapıldı. Yapılan tüm kontroller Jandarma ekipleri tarafından eğitim ve öğretim yılı boyunca devam edecek.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız