Ünlü isimler geleceği test etti!

23 Eylül 2022 - 07:41, Cuma
Ünlü isimler geleceği test etti!
Ünlü isimler Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv’de elektrikli Mercedes-EQ markasının ürün yelpazesini keşfetti.

Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv, Vadipark’taki ikonik showroom’unda gerçekleştirdiği özel davette; iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismi ağırladı. Aralarında Işıl Reçber, Emel Yıldırım, Buket Taşdelen, Arzu Kunt, Çağla Çağıl, Elif Yazıcı Girgin, Zafer Kozanoğlu, Gülbin Gürel, Sema, Kerim Cıngıllıoğlu, Emre Ertürk, Ömer Abacı, İsmail Erdoğan ve Nuri Öztaşkın’ın da yer aldığı konuklar ayrıca Mercedes’in elektrikli tüm modellerini bir arada test etme imkanı buldu. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya da davete renk katan isimler arasında yer aldı.

Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv, Vadipark’taki ikonik showroom’unda gerçekleştirdiği özel davette, tamamen elektrikli sürüş deneyimi sunan Mercedes-EQ marka araçları tanıttı. Mercedes Benz Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Beşir Acar ve CEO’su Bekir Koman’ın ev sahipliği yaptığı davete ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın yanı sıra Işıl Reçber, Emel Yıldırım, Buket Taşdelen, Arzu Kunt, Çağla Çağıl, Elif Yazıcı Girgin, Zafer Kozanoğlu, Gülbin Gürel, Sema, Kerim Cıngıllıoğlu, Ömer Abacı, İsmail Erdoğan, Nuri Öztaşkın, Esra Erandan, Yeşim Alemdar Manav, Hülya Uyar, Serap Sarı, Yıldız Öz Samaha, Aylin Hoşzeban Erdur, Mine Aksu, Gülnaz Sezgin, Mehmet Behlül Vatansever, Esra Tekgöz ve Berat Aşıcıoğlu da katıldı.

Mercedes-EQ’nun EQS, EQE, EQB ve EQC modellerinin tanıtıldığı davette konuklar, tamamen elektrikli yeni nesil otomobillerle test sürüşü yapmanın tadını çıkardı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız