Ercan Ateş yeniden başkan seçildi

3 Şubat 2023 - 18:06, Cuma
Ercan Ateş yeniden başkan seçildi
Adapazarı Ziraat Odası'nın 26'ncı olağan gelen kurulu, bugün gerçekleştirildi. Mevcut başkan Ercan Ateş ile aday Erhan Kaya'nın yarıştığı seçimde kazanan Ercan Ateş oldu.

Adapazarı Ziraat Odası'nın 26'ncı olağan genel kurulu bugün 14.00-17.00 saatleri arasında Sakarya Ticaret Borsası toplantı salonunda yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda düzenlenen genel kurula AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Tarım İl Müdürü Ali Ulvi Özerdem, Serdivan Kaymakamı Ali Candan, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, SESOB Başkanı Hasan Alişan, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, ilçe kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda misafir katıldı. Genel kurulda tarıma verdiği katkı ve desteklerden dolayı Başkan Yüce’ye plaket takdim edildi.

Seçimde mevcut başkan Ercan Ateş ile aday Erhan Kaya yarışırken, 107 delege seçimde oy kullandı.

Bünyesinde Serdivan Ziraat Odası’nın da bulunduğu Adapazarı Ziraat Odası olağan genel kurlunda Ercan Ateş, 107 delege üyenin oy kullandığı seçimde 74 oy alarak yeniden başkan oldu. Erhan Kaya ise 33 oy aldı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız