Nefesler tutuldu! 'Aile' başlıyor

7 Mart 2023 - 18:31, Salı
Nefesler tutuldu! 'Aile' başlıyor
SHOW TV, izleyicilerin ilgiyle takip edeceği bir diziyi daha ekranlara yansıtmaya hazırlanıyor. 'Aile'... Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı 'Aile', aşk ve aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak olmasıyla, güçlü oyuncu kadrosu ve yönetimiyle sezona damga vuracak.

'Aile', ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'den itibaren izleyicilerle buluşacak. Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ay Yapım imzalı 'Aile'de başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya paylaşıyor.

Aşk ve aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak ‘Aile’de Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder,

Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aslan Soykan – KIVANÇ TATLITUĞ

Soykanların lideri. Ailesinin ruhunda bıraktığı hasarlarla mücadele ederken bir yandan ailesinin yıllardır devam ettirdiği karanlık işleri temizlemeye çalışır. Esprili ve eğlencelidir. ‘Volta’ adında bir gece kulübünün sahibidir. Devin’e aşık olmasıyla hayatındaki tüm dengeler değişir.

Devin Akın – SERENAY SARIKAYA

İnsanların hayatlarına dokunmaya çalışan bir psikolog. Kendisi ve kız kardeşi Yağmur için hayatla tek başına mücadele etmiş, azimli bir kadındır.

Kendisi gibi aileden yaralı 'Aslan’a aşık olması, onun miladı olacaktır.

Hülya Soykan – NUR SÜRER

'Aslan’ın annesi, Soykanların kraliçe arısı. Ailesini korumaya hayatını adamış; güçlü ve gözü kara bir kadındır. Çocuklarının kendi kurallarına göre yaşamasını ister.

Otoritesinin sarsılması en büyük korkusudur. Devin’in hayatlarına girmesiyle en büyük korkusunu yaşamaya başlayacaktır.

Cihan Soykan – NEJAT İŞLER

Soykanların en büyük oğlu. Ailenin kara koyunu. Yaşanılan büyük bir olaydan sonra aileden kopmak zorunda kalır ve öfkeli, karanlık bir adama dönüşür.

Soykanların tüm kirli işlerini 'Aslan’a devreder. Şimdilerde aileden uzak dursa da 'Aslan’ ile yolları kesişecektir.

Leyla Soykan Sayıcı – CANAN ERGÜDER

'Aslan’ın ablası. Annesinin baskısını hayatının her döneminde üzerinde hisseden 'Leyla', istemediği bir evlilik yapmıştır.

İki çocuk annesidir. Zaman içerisinde tüm renklerini kaybeden Leyla, artık hayatının iplerini eline alıp kaybettiği tüm değerleri için savaşacaktır.

İbrahim Soykan – LEVENT ÜLGEN

'Aslan’ın amcası. Nam-ı diğer İbo. Zamanında ailenin başına kendisinin değil, kardeşi 'Yusuf’un geçmesini hala hazmedememiştir.

Bu yüzden hak ettiğini almak için Soykanlar ile kıyasıya bir rekabetin içine girer. 'Aslan’ın her işine taş koymaya çalışır.

Seher Soykan – EMEL GÖKSU

'Aslan’ın kıymetlisi, demans hastası babaannesidir. Sivri dilli, inatçı bir kadındır.

Hastalığı ilerlese de aile üstündeki etkisi hala güçlüdür.

Tolga Sayıcı – MERT DENİZMEN

Soykanların damadı. Aynı zamanda şirketin muhasebe müdürü. 'Hülya’nın dayatmasıyla Leyla ile evlendirilmiştir. Sessiz ve içten pazarlıklı bir yapısı olduğu için dikkat edilmesi gereken birisidir. (Habertürk)

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız