TYB Sakarya'dan Kadınlar Gününde söyleşi

9 Mart 2023 - 18:42, Perşembe
TYB Sakarya'dan Kadınlar Gününde söyleşi
Türkiye Yazarlar Birliği Sakarya Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü, iki kadın yazar üyesine söyleşi ve imza günü düzenleyerek kutladı.

Son bir ay içerisinde yeni kitapları yayımlanan TYB Sakarya Şubesi üyesi Şair Nursel Camcı ile Çocuk edebiyatı yazarı Elif Alp’in söyleşilerini Masal Yazarı Fatma Betül Duran yönetti.

Adapazarı Sait Tanış Kültür Merkezinde gerçekleşen söyleşide yönetici Fatma Betül Duran, Şair Nursel Camcı’ya yeni şiir kitabı ‘Düş Masalı’, çocuk edebiyatı yazarı Elif Alp’e ise yeni masal kitabı ‘Şampiyonluk Peşinde’ hakkında sorular yönetti. Çok sayıda edebiyatseverin katıldığı söyleşide Camcı ve Alp, kitaplarının yazılış serüveni hakkında bilgiler verdi.

TYB Sakarya Şubesi yönetim kurulu üyesi İbrahim Gürel’in, her iki yazara programa katılımları nedeniyle teşekkür belgesi takdim etmesi sonrasında edebiyatseverler iki yazara kitaplarını imzalattılar.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız