İlk kitabını Öğütlü’ye hediye etti

16 Mart 2023 - 14:36, Perşembe
İlk kitabını Öğütlü’ye hediye etti
Hemşire Zeynep Kesler’in Osmanlı Devletinin son zamanlarından, savaşın ve göçün etkisini anlatan, yaşanmış hikayelerin yer aldığı “Parçadan Bütüne” isimli ilk kitabı çıktı.

Hematolojik Nadir Hastalıklar Derneği tarafından “Aşı karşıtlığına hayır” temalı ulusal öykü yarışmasında Türkiye üçüncüsü olan İl Sağlık Müdürlüğü personeli Hemşire Zeynep Kesler, Yol Akademi Yayınevinden “Parçadan Bütüne” isimli ilk kitabını çıkardı. Osmanlı Devletinin son zamanlarından, savaşın ve göçün etkisini yaşanmış aile hikayeleriyle okurlarına sunan Kesler, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü’ye kitabını takdim etti. Parçadan Bütüne kitabıyla ilgili Öğütlü’ye bilgiler veren Kesler “Osmanlının son zamanlarında göç yolunda bilinmeze sürüklenen bir ailenin vatan bütünlüğünde toplanmasının hikayesinin yazılı olarak genç nesillere aktarılmasını arzuladım ve bu kitapla bu arzum gerçeğe dönüştü.” dedi. Zeynep Kesler’i tebrik eden Prof. Dr. Aziz Öğütlü, başarı dileklerinde bulundu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız