Ali Şener Bayraktar yeniden başkan seçildi

20 Mart 2023 - 18:23, Pazartesi
Ali Şener Bayraktar yeniden başkan seçildi
Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu'nun bugün yaptığı kongrede Ali Şener Bayraktar yeniden başkan seçildi.

Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Olağan Genel Kurulu bugün Sakarya Ticaret Borsası kampüsünde gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurula Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, siyasi partilerin il başkanları, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile delegeler katıldı.

98 delegenin bulunduğu genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Sonrasında divan üyeleri seçildi. Kongrede divan başkanlığını Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem yaptı.

Ali Şener Bayraktar, görev süreleri boyunca çiftçilerin sorunlarını, çözüm önerilerini Ankara’da başta siyasi iktidar olmak üzere, siyasi parti temsilcilerine ilettiklerini söyleyerek, ziraat odaları olarak, çiftçiler olarak iki misyonları olduğunu ifade etti.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen kongrede Ali Şener Bayraktar yeniden başkan seçildi.

Genel kurul sonunda yapılan çalışmalara katkılarından dolayı basın mensuplarına, milletvekillerine ve yetkili kişilere plaket verildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız