Serdivan Belediyesi'nden Asfalt Atağı

2 Haziran 2023 - 14:34, Cuma
Serdivan Belediyesi'nden Asfalt Atağı
Serdivan Belediyesi, Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte üstyapı çalışmalarını hızlandırarak Aralık Mahallesi'nde cadde ve sokakları sıcak asfalt konforuyla buluşturdu.

Daha önce 4606, Gökçeören Caddesi ve Ferik Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehit Mehmet Karabaşoğlu Sokak'ta da yürütülen çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Aralık Mahallesi'nde asfaltlı yol ağını genişletecek.

Asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yolların kalitesini artırmak için hem ara sokaklarda hem de bağlantı yollarında hummalı bir çalışma içinde olduklarını aktardı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız