Serdivan’da ara tatil etkinlikleri dolu dolu geçti

6 Şubat 2024 - 21:18, Salı
Serdivan’da ara tatil etkinlikleri dolu dolu geçti
Serdivan Çocuk Akademisi Ara Tatil dönemini etkinliklerini geride bıraktı.

Yıl boyunca gerçekleştirdiği atölye ve etkinlikler ile çocukların bilişsel, duygusal ve sosyal becerilerinin gelişmesine katkıda bulunan Serdivan Çocuk Akademisi 3-12 yaş çocuklar için düzenlediği atölyeler ile ara tatil dönemindeki etkinliklerini de yoğun katılımla tamamladı.

Ara tatil döneminde iki hafta boyunca hafta içi 100 farklı atölye düzenleyen Serdivan Çocuk Akademisi, Cumartesi günleri de çeşitli etkinliklerle minikleri buluşturdu.

3 Şubat Cumartesi günü Eğitimci-Yazar Tuğba Coşkuner'i ağırlayan Akademi, "Sen Yokken Neler Neler Oldu: Çocuklar İçin Dünya Tarihine Kısa Bir Bakış" başlıklı söyleşi ile çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Programın ardından kitaplarını imzalatma imkanı bulan çocuklar için; “ilk insanlar nasıl yaşardı? Binlerce yıl önce söylenen ninniler şimdikilere benzer miydi? Okulu kim icat etti? İlk postacılar kargoları neyle dağıtıyordu? Dans vebası ve gülme salgını nedir? Gibi onlarca farklı soru bu programda cevap buldu. Aileler ve çocuklar tarafından ilgi ile karşılanan program geniş katılım ile tamamlandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Anket Sorusu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?