Erenler HEM’den epoksi sergisi

9 Şubat 2024 - 18:08, Cuma
Erenler HEM’den epoksi sergisi
Erenler Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından hazırlanan “Dokunuşun İzleri” isimli Epoksi Sanatı bir AVM’de törenle açıldı. Açılışta konuşan Erenler kaymakamı Günhan Yazar, “Emeği geçenleri kutlarım” dedi.

Erenler kaymakamı Günhan Yazar, Erenler Halk Eğitim Müdürü Ali Kılıç, tarafından kurdelesi kesilen sergi büyük ilgi gördü. Erenler Halk Eğitim Merkezi Epoksi öğretmeni Özlem Mecit’in 12 kursiyeriyle birlikte imza attığı “Dokunuşun İzleri” isimli Epoksi Sanatı

10 Şubat 2024’de kadar sanatseverlerin hizmetine açık kalacak. Dokunuşun İzleri isimli sergide kursiyerlerin hazırladığı anahtarlık, saat, sehpa, tepsi, sunumluk gibi bir çok ürün bulunuyor. 

Epoksi Nedir?

En az iki epoksi grubu içeren monomerlerden yapılan ısıyla sertleşen bir polimer türüdür. Epoksi reçineler, sertleştiriciler kullanılarak homopolimerize edilebilir. Ayrıca Epoksi reçine terimi, nihai üründeki veya epoksi reçinesindeki herhangi bir temel bileşeni sertleştirmek için kullanılır. Ortam sıcaklığında kürleme veya termal kürleme için kullanılabilen çeşitli kürleme yöntemleri vardır. Bunlar, çok işlevli asitler, aminler, fenoller, merkaptanlar, alkoller ve asit anhidritleri içerir ve genellikle kürleme ajanları veya sertleştiriciler olarak anılırlar.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Anket Sorusu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?