Başkan Türkel Ergül’den TKB’ye ziyaret

1 Mart 2024 - 13:13, Cuma
Başkan Türkel Ergül’den TKB’ye ziyaret
Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan’ı ziyaret eden İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Türker Ergül projeleriyle ilgili düşüncelerini aktardı.

Türk Kadınlar Birliği’nin (TKB) 100. yılını kutlayan Başkan Adayı Türker Ergül, Adapazarı’na yeni bir soluk getirmek, Adapazarı’nın daha yaşanabilir bir şehir olması ve deprem bölgesinde olan şehre dokunmak için bir yola çıktıklarını belirtti. Adapazarı’nın özellikle de deprem güvenliği ve çok katlı binalarıyla ilgili sorumlarına dikkat çene Ergül, bir çok alanda düşündükleri projeleri aktardı.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Teşkilatıyla birlikte yaptığı ziyaret sırasında konuşan Başkan Tevhide Yağan ise, “Çıktığınız yolda başarılar dileriz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız