Anne ve Çocukları Burger Workshop’unda el ele verdi

13 Mayıs 2024 - 16:40, Pazartesi
Anne ve Çocukları Burger Workshop’unda el ele verdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası girişimleriyle SATSO Hizmet Kampüsü’nde hayata geçirilen “SATSO Mutfak Sanatları Akademisi” bünyesinde 12 Mayıs Anneler Günü’ne özel “Anne-Çocuk Burger Workshop” etkinliği gerçekleştirildi.

12 anne ve çocuktan oluşan katılımcılar SATSO Mutfak Sanatları Akademisi eğitim alanında Chef Hatice Akman’ın öncülüğünde birlikte hamburger hazırladı. Chef Akman yönetiminde gerçekleştirilen etkinlikte, katılımcılara hamburger yapmanın püf noktaları da anlatıldı.

Anne ve çocuklarının yan yana hamburger yapma deneyimi yaşadıkları etkinlikte keyifli ve lezzetli anlar yaşanırken anneler de böyle özel bir günde anne ve çocuklarına yönelik özel bir etkinlik tertip edildiği için SATSO Mutfak Sanatları Akademisi yönetimine teşekkür ettiler.

Workshop etkinliğinin ardından katılım belgeleri SATSO Mutfak Sanatları Akademisi adına Chef Hatice Akman tarafından takdim edildi.

Etkinliği değerlendiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Karşılıksız sevginin temsili, toplumu tüm Annelerimizin 12 Mayıs Anneler Günü kutlu olsun.

SATSO Mutfak Sanatları Akademi’miz bugün çok güzel ve anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Anneler ve çocuklarımız el ele vererek hamburger yaptı. Oldukça olumlu geribildirimler aldık. Akademimizin Sakarya halkı tarafından ilgi görmesi bizleri de memnun ediyor. Etkinliğimize hem katılım hem de çok fazla talep oldu. Bu ve benzeri etkinliklerimiz devam edecek. Yakın zamanda da sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikte personel eğitimlerimiz de başlayacak.”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız