Curoğlu’dan Babalar Günü mesajı

12 Haziran 2024 - 17:30, Çarşamba
Curoğlu’dan Babalar Günü mesajı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Curoğlu, babaların aile ve toplum hayatındaki temel direk olduğunu vurgulayarak, tüm babaların Babalar Günü'nü kutladı.

Babalar Günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de babaların emeklerinin ve fedakarlıklarının takdir edildiği özel bir gündür. CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu bu özel gün vesilesiyle, babaların aileler için gösterdiği olağanüstü çaba ve fedakarlıkları övgüyle anan bir mesaj yayımladı.

Başkan Curoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: "Varlığı ve duruşu ile bizlere her zaman güç, kuvvet veren, hayata hazırlayan, fedakârlık ve sabır timsali, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturan tüm babaların Babalar Gününü en içten duygularımla kutluyorum. Babalarımız, ailesinin mutluluğu ve huzuru için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, sevgi ve şefkatleriyle çocuklarını en iyi şekilde geleceğe hazırlamak amacıyla özveriyle çaba harcamaktadır. Babalarımız güven ve güvence sembolü olarak hayat zenginliğimiz, baş tacımızdır."

Curoğlu, mesajını şöyle tamamladı: "Bizlere yol gösteren babalarımıza karşı sorumluluklarımızın başında sevgi ve saygı göstermek, sadece bir gün değil, her gün yanlarında olmak, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, babalarımız için en büyük armağandır. Hayatın her döneminde bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Bu duygularla başta, büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum."

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız