Akaryakıta bayram öncesi büyük zam geliyor!

12 Haziran 2024 - 18:08, Çarşamba
Akaryakıta bayram öncesi büyük zam geliyor!
Bayram öncesi akaryakıta sağlam bir zam geliyor. Bu gece yarısından itibaren motorinin litresi 1 lira 34 kuruş zamlanacak. Fiyat değişikliğinin ardından motorinin litresi Sakarya'da 40 lira seviyesine çıkacak.

Brent petrol ve döviz fiyatlarındaki değişiklikler akaryakıt fiyatlarına etki etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta üst üste indirim gelen akaryakıta bu kez büyük bir zam geliyor.

MOTORİNE 1 LİRA 34 KURUŞ ZAM

Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 34 kuruş zam bekleniyor. Zammın ardından motorinin litresi Sakarya'da 40 lira seviyesine çıkacak.

 

GEÇEN HAFTA PEŞ PEŞE İNDİRİM GELMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta akaryakıt fiyatlarında peş peşe değişiklikler olmuştu. 4 Haziran günü oto gaza 1 lira 8 kuruş, 7 Haziran'da ise benzine 1 lira 25 kuruş, motorine ise 1 lira 21 kuruş indirim gelmişti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız