Osmanlı Ocakları'dan Gelecek Partisi'ne iadeyi ziyaret

15 Kasım 2020 - 18:54, Pazar
Osmanlı Ocakları'dan Gelecek Partisi'ne iadeyi ziyaret
Daha önce Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatını ağırlayan, Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir, önceki gün de iadeyi ziyarette bulundu.

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve aynı zamanda Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Demir; Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Yapılan iadeyi ziyarette; İlçe Başkanı Faruk Albay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Can Seçkin ile görüşen başarılı başkan Mehmet Demir; çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

DEMİR: "Bizde hiç bir ayırım olamaz"

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanlığı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği olarak, hiç bir parti ayırımı yapmadan, her partiye, her stk'ya eşit mesafe olduklarına vurgu yapan Başkan Mehmet Demir; "Kapımız herkese açıktır. Bizde aynı şekilde tüm partileri rahatlıkla ziyaret edebiliriz" dedi.

ALBAY & ÇOBANOĞLU: "Gayemiz Adapazarı"

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ise kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek; "Biz ne kadar bir partiye mensup olsak bile. Amacımız Adapazarı'na hizmet etmektir. Gayemiz, vatan millet Sakarya'dır" dedi.

Başkan Mehmet Demir; Covid-19 tedavisinden başarılı ile çıkarak, iyileşen Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu' na çiçek takdim ederek, "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu. Başkan Demir ayrıca, ziyarette hazır bulunan, yine Covid-19 tedavisinden başarılı ile çıkarak, iyileşen Doğrul Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Doğrul'a da "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız