SAÜEAH Merkez’de karantina hastanesi oldu!

23 Kasım 2020 - 15:53, Pazartesi
SAÜEAH Merkez’de karantina hastanesi oldu!
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) merkez kampüsündeki polikliniklerin yarından itibaren kapatılarak Korucuk Kampüsü’ne kaydırılmasına karar verildi. SAÜEAH, yarından itibaren tamamen karantina hastanesi olacak.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi merkez kampüsünde yer alan poliklinikler, yarından itibaren Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde hizmet vermeye başlayacak. Şehir merkezinde yalnızca Serdivan İlçesinde bulunan Toyotasa Hastanesi ve Tozlu Polikliniği hizmet verecek. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yalnızca koronavirüs hastalığı nedeniyle gelenlere tedavi uygulanacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız