Başkan Toy'dan Öğretmenler günü mesajı

23 Kasım 2020 - 16:21, Pazartesi
Başkan Toy'dan Öğretmenler günü mesajı
Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yolladığı kutlama mesajında; "Kutsal bir meslek icra eden Öğretmenlerimiz bir anne ve bir baba kadar kıymetlidirler" dedi.

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğuna vurgu yapan Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy; "Eti benim kemiği senin diyerek evlatlarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin hakları hiç bir zaman ödenmez. Öyle ki bazen biz anne ve babanın çocuğuyla ilgili fark edemediği bir sorunu öğretmeni hemen fark edebiliyor. Tüm meslek örgütlerinin başında gelen öğretmenlerimiz bizim için büyük önem arz etmektedir. Çünkü en kıymetli varlığımızı, çocuklarımızı öğretmenlere emanet ediyoruz. Onlarda bu emanete en güzel şekilde sahip çıkıyorlar. Öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır" diyerek, öğretmenliğin önemine dikkat çekti...

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız