Yener, Elpim’de

28 Aralık 2020 - 09:02, Pazartesi
Yener, Elpim’de
Sakarya'lı ünlü sanatçı olmasının yanı sıra 10 parmağında 10 marifet bulunan ve dünyanın bir çok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan sevilen sanatçı Akif Yener; Elpim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz'ı çalışma ofisinde ziyaret etti.

Elpim'de ağırladı

Sakarya'nın dünya'ya açılan kültür elçisi, Parapisikolojist ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi, LC Haber Ajansı Kurumsal Danışmanı ünlü sanatçı Akif Yener; Elpim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz'ı Erenler İlçesi'ndeki çalışma ofisinde ziyaret ederek, Sakarya için kültür ve sanat konusunda neler üretilebileceği ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Sakarya'nın dünya'daki gurur tablosu

Aynı zamanda MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi olan Elpim Elektrik şirketi sahibi Erhan Yılmaz; firma hakkında bilgi vererek, Sakarya'da iş yapan bir firma olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Dünyaca ünlü 41 markanın ürün tedariğini sağlayarak müşterileriyle buluşturduklarını ifade eden Erhan Yılmaz; "Elpim Elektrik olarak diğer bir çok şirketin aksine bizler Sakarya'lı bir firmayız. Yıllar önce herkesin hayal gibi gördüğü büyük başarı hikayesi, çok ve özverili bir çalışmanın ürünü olarak dünya'ya açılan bir işletme haline gelmekle taçlandırmıştır. Sakarya'yı çok seviyorum ve bugün bizi ziyarete gelen Sakarya için tarihte ilk şarkıyı yapan ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı bestekârı Akif Yener bey'in çalışmalarını takdir ediyor ve yakından takip ediyoruz" dedi.

Yener 5 şarkıdan oluşan imzalı maxi sıngle albümünü hediye etti

Elpim Elektrik Firma Sahibi Erhan Yılmaz'a içinde "Onun Adı Efsane Sakarya", "Sakaryaspor 50. Yıl Marşı" (Bu kalp seninle Sakaryaspor) ve "Ne Aşk Ne Hayat" olmak üzere 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye eden Sakarya'lı ünlü ses sanatçısı Akif Yener; meslek hayatından bilgiler verdi.

İstihdam ve uluslararası çapta Sakarya'lı bir firma

"Meslek hayatımda her ne olursa olsun Sakarya için çalışan ve üreten her ferdi, her şirketi ve her kurumun faaliyetlerini desteklediğim gibi, aynı zamanda buna yönelik bir çok etkinlikte de yer aldım" diyen Akif Yener; "Bugün bizi şirketinde ağırlayan Elpim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz'a şehrimizde sağladığı istihdam ve uluslararası çapta Sakarya'lı bir firma olarak faaliyet gösterdikleri için ayrı gurur duyuyor ve kendilerinin yanında olmayı görev adlettiğimi belirtmek istiyorum" şeklinde konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız