Erenler'de roman vatandaşlar yolu kapattı

3 Mayıs 2021 - 16:05, Pazartesi
Erenler'de roman vatandaşlar yolu kapattı
Erenler Yeni Mahalle'de bulunan bir otelin karşısında bir grup roman vatandaş, bir askerin komutanı tarafından öldürüldüğü iddiasıyla yol kesti. Caddede türk bayrağı açan roman vatandaşlar, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' diye sloganlar attı.

Edinilen bilgilere göre, 17 günlük tam kapanma devam ederken bir grup Roman vatandaş Roman bir askerin komutan tarafından öldürüldüğünü iddia etti. İddialar doğrultusunda seslerini duyurmak isteyen Roman vatandaşlar Sakarya Caddesi’nde eylem başlattı. Öte yandan olay yerine gelen İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, “Değerli vatandaşlarımız, şu anda tam olarak ne olduğunu bilmediğiniz bir haber üzerine burada toplanarak yasakları ihlal ediyorsunuz. Şimdi sosyal medyadan veya kulaktan kulağa duyduğunuz bilgilerin doğruluğunu hiçbirimiz bilmiyoruz. Dolayısıyla bu pandemi yasaklarının geçerli olduğu bu vakitte yapmış olduklarınız kanuna aykırıdır” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız