Sakarya’da Mısır Sigortasına ilgi büyüyor

4 Mayıs 2021 - 02:19, Salı
Sakarya’da Mısır Sigortasına ilgi büyüyor
Sakarya ilinde son yıllarda meydana gelen doğal afetler sonucunda çiftçiler Mısır arazilerini sigorta kapsamına almaya devam ediyor.

Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir” Üreticilerin çok yoğun ilgisi ile karşılaştık. Sakarya’da binlerce dönüm arazi güvencemiz altındadır. Başta doğal afetler , dolu ve yangın vb zararları karşılayacağız. Bugün APEK Başkan vekili Komşumuz Şevket Kökçü’ye ait 350 dönüm civarındaki arazinin poliçelerini teslim ediyoruz. Allah tüm çiftçilerimizi doğal afetlerden korusun , bol bereketli bir sezon geçirsin ‘dedi.

Şevket Kökçü ‘ Tüm üreticilere örnek olarak sigorta poliçenizi teslim aldık.

APEK Başkan vekili ve Üretici Şevket Kökçü ” Son yıllarda bölgemizde doğal afetler büyük risk oluşturuyor, Mısır arazilerimiz için Sigorta sistemini bize tanıtan ve riskleri çok küçük primler karşılığında güvence altına alan Sakarya’nın Ulusal Sigorta markası Özada Sigorta ve Genel Müdürü kardeşim Cüneyt Demir’e çok teşekkür ediyorum.Tüm çiftlerimizin üyelerimizin sigorta yaptırmaları oluşacak afetlerde emeklerinin zayi olmaması için önemlidir . Bügün poliçelerimizi teslim aldık, Hayırlı olsun ‘dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız