SATSO'dan Türk bayrağı çağrısı

4 Mayıs 2021 - 12:52, Salı
SATSO'dan Türk bayrağı çağrısı
SATSO, yaklaşan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla üyelerine Türk bayrağı çağrısı yaptı

Yeni tip koronavirüs ( kovid-19) salgınını kontrol altına alabilmek için geçtiğimiz hafta perşembe akşamı başlayan tam kapanma uygulaması devam ediyor. Tam kapanma 17 mayıs saat 05.00'e kadar sürecek.

Hemen iki gün sonraki 19 Mayıs 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın ise geçtiğimiz yıl olduğu gibi sınırlı törenlerle kutlanması ön görülüyor.

Tam kapanmanın bir hafta daha uzatılabileceği de kulislerde konuşuluyor. Her halukarda evlerde kutlanacak olan Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için SATSO'dan önemli bir çağrı geldi. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine bir duyuru gönderdi.

Duyuruda herkesin evine ve iş yerine Türk bayrağı asması istendi.

Duyuru şu şekilde: "19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik haftası sebebiyle 19 Mayıs günü evlerimizin ve işyerlerimizin dışarıdan görünür şekilde Türk Bayrağı ile donatılması hususunda üyelerimizden gerekli ilginin gösterilmesini rica ederiz."

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız