Vali Kaldırım; Vaka sayıları düşmeye devam ediyor

4 Mayıs 2021 - 23:13, Salı
Vali Kaldırım; Vaka sayıları düşmeye devam ediyor
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım; "Sakaryamız’da vaka sayıları düşmeye devam ediyor.Tedbirlere hassasiyetle uymaya devam edersek bayrama sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kavuşmuş oluruz" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı 24-30 Nisan arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Covid-19 vaka sayılarına göre,  Sakarya'da önceki hafta 414.52 olan vaka sayısı 300.77'ye geriledi.

Vali Kaldırım, haftalık vaka sayılarının paylaşılması sonrası açıklama yaptı. Kaldırım; "Sıkı tedbirlerin ve kurallara hassasiyetle uymanın karşılığını görmeye devam ediyoruz. Sakaryamız’da vaka sayıları düşmeye devam ediyor. Müteşekkirim. Tedbirlere hassasiyetle uymaya devam edersek bayrama sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kavuşmuş oluruz" diye konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız