Poyrazlar kısıtlama sonrasına hazırlanıyor

6 Mayıs 2021 - 16:24, Perşembe
Poyrazlar kısıtlama sonrasına hazırlanıyor
Poyrazlar Gölü Mesire Alanı, kısıtlama sonrası için kolları sıvadı.

Hummalı çalışmalara başladıklarını söyleyen Poyrazlar Gölü Mesire Alanı işletmecisi Hakkı Tank; “ Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için hummalı çalışmalarımız sürüyor. Tadilat ve temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Misafirlerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Korona döneminde sağlık açısından hiç kimsenin şüphe etmeyeceği derecede hijyenik ortamlar hazırlamak için çabalıyoruz” dedi.

Korona buraya uğrayamaz

Poyrazlar Gölü Mesire ve Piknik Alanı sorumlusu Emre Tank işletmelerine koronanın uğrayamadığını söylerken; “ Biz misafirlerimizi en steril ortamlarda ağırlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Korona buraya uğrayamaz çünkü bütün önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Kısıtlamaların sona ermesinin ardından Sakarya’da turizmin en büyük noktası burası yani Poyrazlar Gölü Mesire Alanı olacak. Tüm Sakarya ve civar şehirlerdeki misafirlerimizi bekliyoruz” dedi.

Kısıtlamalarda çalışmalara hız verdiklerinin altını çizen Poyrazlar Gölü Mesire Alanı işletmecisi Hakkı Tank; “ Çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Misafirlerimizin baş tacı olduklarını hissettirecek çalışmalarımız sürüyor. Buraya gelenlerin Poyrazlar Gölü Mesire Alanında rahat edeceklerinden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Poyrazlar kısıtlama sonrasına hazırlanıyor

Poyrazlar kısıtlama sonrasına hazırlanıyor

Poyrazlar kısıtlama sonrasına hazırlanıyor

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız