Karasu MYO yeni program ve imkânlarla güçleniyor

6 Mayıs 2021 - 16:36, Perşembe
Karasu MYO yeni program ve imkânlarla güçleniyor
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ağırlayan Rektör Sarıbıyık; Karasu Meslek Yüksekokulu bünyesinde açılan Çok Boyutlu Modelleme ve Animasyon Programı’na 2021-2022 Akademik Yılı’nda 40 öğrenci alınmasının YÖK tarafından onaylandığını, okulun çevre düzenlemesinin daha iyi hale getirilmesi içinse Karasu Belediyesi’nin destek olacağını söyledi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ağırladı. Karasu Meslek Yüksekokulu’nun masaya yatırıldığı buluşmada okulun ek binasında devam eden inşaat ve çevre düzenlemesine yönelik yapılacak çalışmalar ile okulun eğitim kapasitesi ele alındı. Şehrin hemen hemen tamamında birimleri bulunan bir üniversite olmanın kendilerine ilçelerin de gelişimine katkı sağlayacak eğitim-öğretim faaliyetleri yapmayı zorunlu kıldığını belirten Rektör Sarıbıyık, bu doğrultuda ilgili aktörlerle de fikir alışverişinde bulunmanın önemine dikkat çekti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız