Yenikentliler'e kan bağışı çağrısı

8 Mayıs 2021 - 03:02, Cumartesi
Yenikentliler'e kan bağışı çağrısı
Kızılay, Yenikent bölgesinde oturan vatandaşları bu akşam 20:30- 01:00 saatleri arasında 15 Temmuz Camili mahallesi Ayçiçeği Vadisi'nde kan bağışına davet ediyor

18-65 YAŞ ARASI SAĞLIKLI BİREYLER

Ramazan ve pandemi nedeniyle alınan tam kapanma tedbirleri sonrasında kan stokları tamamen tükenen Kızılay bu akşam Yenikent bölgesinde kan bağışı kampanyası düzenliyor. 15 Temmuz Camili mahallesi Ayçiçeği Vadisi'nde 20:30- 01:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek kampanyaya sağlıklı olan 18-65 yaş arası tüm bireylerin katılımı çağrısı yapıldı.

 PANDEMİ TEDBİRLERİNE UYGUN

Kan vermek isteyenlerin kanver.org isimli internet sitesine girerek alacakları randevu ile kan sokağa çıkabilecekleri belirtilirken “kan vermek isteyen vatandaşlarımız randevu bilgisiyle kolayca kan bağış noktasına ulaşabilecekler. Kan bağışı süresince küm pandemi tedbirleri uygulanarak herhangi bir riskli durumun oluşumuna izin verilmeyecektir” denildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız