Mehmet Koç’un oğlu dünya evine girdi

18 Mayıs 2021 - 20:59, Salı
Mehmet Koç’un oğlu dünya evine girdi
Pandemi önemleri kapsamında 418 saatlik kapanmanın sona ermesiyle birlikte nikahlarda başladı. Adapazarı Belediyesi Nikah Salonu’nun ilk misafirleri şehrin tanınmış ailelerinden Koç ile Aktaş aileleri oldu.

Sakarya’nın tanınmış esnaflarından Mehmet Koç ile zarif eşi Sibel Koç’un yakışıklı oğulları Onur Koç ile gönlünü kaptırdığı Dursun Aktaş ile zarif eşi Nilgün Aktaş’ın güzeller güzeli kızı Eda Aktaş pandemi kurallarına uygun bir nikah töreniyle dünya evine girdi. Koronavirüs nedeniyle bütün cemiyetlerde olduğu gibi tedbirlerin en üst seviyede kıyıldığı nikahın şahitleri ise Adapazarı Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Sedat Toplu, Muhammet Üstün ve Tuğçe Bingül oldu.

Gıda sektörünün tanınmış ismi Mehmet Koç, “Pandemiyle birlikte bütün yaşam tarzımız değişti. Eskiden olsa büyük bir kalabalık ile kıyacağımız nikah törenine şimdi Koronavirüs önlemleri kapsamında kimseyi davet bile edemedik. İnşallah bu virüs günleri geçer ve yine o eski günlerdeki gibi şenlik içinde cemiyetlerimizi yaparız. Rabbimden genç çiftimize mutluluklar vermesini dilerken, Pandeminin de bir an önce sona ermesini diliyorum” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız