Yeni müdürden ilk ziyaret TKGD'ye

17 Haziran 2021 - 09:30, Perşembe
Yeni müdürden ilk ziyaret TKGD'ye
Sakarya İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü görevine gelen Sakarya Dernekler İl Müdürü dernekler ile tanışmaya Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği'nden (TKGD) başladı.

Dernekte Müdür Muradiye Ötün’ü sabah kahvesine ağırlayan Başkan Lüleci; "Müdürümüz Muradiye Ötün Hanımefendinin ayağının tozu ile TKGD’yi ziyaretinden çok mütehassis olduk. Şehrimize hoşgeldiniz müdürüm, hemcinsim olarak bu göreve bir kadının gelmesinden çok gurur duydum, gelecekte de emin olduğum başarılarınızı şimdiden kutluyorum" dedi.

Lüleci bu ziyaretin ani  oluşundan dolayı dernek üyeleri ile tanıştıramamaktan üzüldüğünü ifade etti.

Sakarya Dernekler İl Müdürü Muradiye Ötün; "En yakın zamanda hepsi ile tanışmak isterim, güzel işlere imza attığınızı biliyorum, nasılsa Sakarya’nın iyiliği için sizinle ve diğer stklarla da işbirliği içinde birlikte hareket edeceğiz, ben de bir kadın olarak stklarda böylesine  güçlü kadınların adanmışlıkla toplum yararına hizmete gönüllü talip olmasından çok mutluyum"

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız