Geleceğin yazarları kitaplarını imzaladı

17 Haziran 2021 - 20:08, Perşembe
Geleceğin yazarları kitaplarını imzaladı
Özel Erenler Güneş okulları öğrencilerinin proje kapsamında yazdıkları makaleler okul yönetimi tarafından kitap haline getirildi, öğrenciler imza günün de kitapları imzalayıp ailelerine hediye ettiler.

Özel Erenler Güneş Okulları yönetiminin düzenlediği “ Bu günün küçüklerinden IV ”  yazarlık akademisi kitap imza günü geleceğin yazarları öğrenciler, okul yönetim kurulu üyeleri, veliler ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yazılar kitap oldu

Okul müdürü Ahmet Çoban bu yıl düzenlenen imza gününün dördüncü olduğunu söyledi, “Okulumuz öğrencileri geliştirdiğimiz bir proje ile serbest konularda makaleler yazıp öğretmenlerine teslim ediyorlar, özel olarak toplanan öğretmenler kurulu bu makaleleri derleyip kitap haline getiriyor.  Özel Erenler Güneş okulları olarak 4 yıldır bu uygulamayı yapıyoruz, etkinlik gününde öğrencilerimiz kitaplarını imzalıyor” şeklinde konuştu.

Veliler çok mutlu oldu

Geleceğin yazarları olan ve “ Bu günün küçüklerinden IV” konulu etkinliğe katılan öğrenci velileri uygulamadan çok memnun olduklarını belirterek “Çocuklarımızın, torunlarımızın yazıları kitap haline gelince artık tarihe mal oldu demektir. Bizlerde bu yazıları okudukça çocuklarımızın becerilerini ve düşüncelerini daha iyi anlıyoruz” dediler.

Kitapları imazaladılar

Geleceğin yazarları olarak tanımlanan öğrenciler  yazılarının kitap haline getirilmesinden çok mutlu olduklarını söylediler ve imza gününde hem birbirlerine kitap imzaladılar hem de kendi anne, baba, dede, nine ve kardeşleri ile akrabalarına imzaladıkları kitaplardan hediye ettiler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız