İHH’dan yetim şenliği

13 Temmuz 2021 - 13:15, Salı
İHH’dan yetim şenliği
Sakarya İHH bugün Karasu ve Adapazarı merkezli yetim şenliği ve piknik programı düzenledi

Gerçekleştirilen aktiviteye Sakarya Genç İHH Hasan Şengül, İHH Yönetim Bölgesi Sorumlusu Şuheda Elmas, görevlileri aile ve çocuklar katıldı.

60 ÇOCUK KATILDI

Konu hakkında açıklamada bulunan İHH Yönetim Bölgesi Sorumlusu Şuheda Elmas ise, “Sapanca Uzunkum Macera Parkı’na İHH olarak hem Karasu hem de Adapazarı ekibinden çocuk ve aileler ile birlikte buradayız. Bugün 60 çocuk 11 aile olarak burada bulunuyoruz. Çocuklarımıza eğlence amaçlı bir gün düzenledik. Çocuklarımız bu macera parkında tırmanma, atlama, zippline gibi etkinliklere katılmakta. Bizler burada olduğumuz için çok mutluyuz. Yaklaşık 2-3 saat boyunca macera parkında aktivitemizi gerçekleştirdikten sonra ekibimiz ile piknik alanına geçeceğiz” dedi.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız