Fahrettin Koca uyardı!

15 Temmuz 2021 - 10:36, Perşembe
Fahrettin Koca uyardı!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, haftalık koronavirüs tablosunu açıkladı. Pazartesi günü 5 bin 404 vaka sayısı açıklanırken dün 6 bin 907 olarak kayıtlara geçti. Vakalarda yaşanan artık üzerine Bakan Koca uyarıda bulundu

Yasakların kaldırılmasıyla birlikte vakalarda kısa süreli düşüş yaşanırken bu hafta başı itibariyle tekrar yükselişe geçti. Bakan Koca, yasaklarla ilgili açıklamada bulunarak, “tedbirlere uymaz ve aşımızı olmazsak telafisi güç günlerle karşılaşabiliriz” dedi.

TEMASTAN UZAK DURUN

Bakan Koca, “Aşı programımızın başarısına rağmen vaka sayılarında artış eğilimi var. Bu salgının henüz bitmediğinin göstergesidir. Elbette yeniden kısıtlamalara ihtiyaç olacak bir gündemde değiliz. Ancak, tedbirlere uymaz ve aşımızı olmazsak telafisi güç günlerle karşılaşabiliriz. Bu bayram tedbirlere uyar ve aşımızı olursak el öpüp birbirimize sarılmadan geçireceğimiz son bayram olacak. Son kez bu bayram birbirimizle temastan uzak duralım” uyarılarında bulundu.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız