Poyrazlar tam gaz devam

31 Temmuz 2021 - 18:44, Cumartesi
Poyrazlar tam gaz devam
Sakarya'nın doğa harikası Poyrazlar Gölü Tabiat parkı hizmete devam ediyor.

Sakarya Valiliği'nden yapılan açıklamayla ikinci bir emre kadar ormanlara giriş çıkışın yasaklanmasının ardından piknik ve mesire alanı denince akla gelen ilk yer olan Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı'nın açık olup olmadığı merak ediliyordu.

Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı işletmecilerinden Emre Tank; "Valilik yasağı bizim için bir engel durum teşkil etmiyor. Yerde ateş yakılmadığı sürece misafirlerimiz gönül rahatlığıyla pikniklerini yapabilir ve doğanın tadını çıkarabilir" dedi

Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı işletmecilerinden Hakkı Tank ise; "Tüm Türkiye'deki orman yangınları bizlerin de yüreğini yakmakta. İnşallah tez vakitte söndürülebilirler. Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı olarak ateş yakılmasına izin vermiyor ve ormanlarımızı koruma altına alıyoruz. Valilik yasaklarından etkilenmeyen doğa harikası yerimize tüm misafirlerimiz davetlidir. Bu sıcak havalarda daha dikkatli olmak ümidiyle hizmetlerimiz devam etmektedir" ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız