Merve ile Fırat'tan muhteşem düğün

2 Ağustos 2021 - 16:06, Pazartesi
Merve ile Fırat'tan muhteşem düğün
MHP Sakarya İl eski Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu İcra ve Danışma Kurulu Üyesi Genç İşadamlarından Fırat Karagöz ile Merve Acar; Arifiye Violin Garden'de gerçekleşen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile evlendi.

Nikâh şahitleri ünlü isimlerden oluştu

Masmavi Sapanca Gölü kıyısında yeşillikler arasında gerçekleşen kır düğününe AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, Yargıtay Üyesi Mustafa Can Korkarer,  İstanbul Anadolu Adliyesi 12. Ağır Ceza Başkanı Yaşar Barutçu, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanı Deniz Barutçu, Hakim Fatma Aydemir, Hakim Yunus Karabıyıkoğlu, İş Adamı Metin Corut, Engin Dağıtmaç, Nazif Çakıroğlu, Volkan Çakıroğlu, Şadi Çakıroğlu, Av. İhsan Yalçınkaya, İbrahim Şahin yer aldı. Düğüne katılamayan davetliler ise yolladıkları telgraflarla Merve ile Fırat Karagöz çiftine mutluluklar dilerken, gelen çiçekler ise ortamı adeta çiçek bahçesine çevirdi

Nikâh sonrası davetlilere sürpriz

Herkesin şimdiden konuşmaya başladığı rüya gibi düğünde nikâhı kıyan Başkan Babaoğlu; Fırat ve Merve çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledikten sonra evlilik cüzdanını taktim etmek için aynı zamanda nikâh şahidi olan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse’ye verdi. Başsavcı Köse, genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi. Nikâh sonrası gecenin sürprizi ise ünlü isimlerin Merve ile Fırat Karagöz çiftine “Bir ömür boyu mutluluk” dileklerinin oluştuğu slayt gösterisi oldu. Nikâh sonrası katılan tüm davetlilere teşekkür eden Damat Fırat Karagöz; “Bu süreçte desteğini hiç bir esirgemeyen ve her daim yanımda olan abilerim; İş İnsanı Serkan Ay'a, Fatih Can'a, Engin Dağıtmaç'a, Faruk Bayraktar’a, Kenan Karaca'ya, Mükerrem Koç’a ve Çakıroğu Ailesine ayrıca çok teşekkür ederim” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız