İlknur ile Mehmet evlilik yolunda ilk adımlarını attı

7 Ağustos 2021 - 20:38, Cumartesi
İlknur ile Mehmet evlilik yolunda ilk adımlarını attı
AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi iş adamı Ahmet Fazlıoğlu'nun kızı İlknur Fazlıoğlu, Mehmet Akyalçın ile önceki akşam nişanlandı.

Sakarya'nın tanınmış Fazlıoğlu ailesinden AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi iş adamı Ahmet Fazlıoğlu'nun kızı İlknur Fazlıoğlu, önceki akşam Mehmet Akyalçın ile nişanlandı.

GÖRKEMLİ NİŞAN TÖRENİ

Serdivan'daki bir kır bahçesinde gerçekleşen nişan töreni muhteşem geçerken, evlilik yolunda ilk adımlarını atan genç çiftin eş dostları, akrabaları ve arkadaşları bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadılar.

İlknur Fazlıoğlu'nun annesi Nergis ve babası Ahmet Fazlıoğlu ile damadın annesi Nagihan ve babası Lütfü Akyalçın, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler.

ÖRNEK EV SAHİPLİĞİ

Nişan törenine AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Fazlıoğlu ve Akyalçın ailelerinin eş dost ve akrabaları ile çok sayıda davetli katıldı. Nişan töreninde Fazlıoğlu ve Akyalçın aileleri, güzel bir ev sahipliği örneği sergileyerek merasime katılan davetlileri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi.

Nişan töreninin başlangıcında İlknur ve Mehmet güzel bir müzik eşliğinde beraber beyaz güvercinleri uçurarak kır bahçesine giriş yaparken gecenin ilk dansını gerçekleştirdiler. Daha sonrasında AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, genç çiftin nişan yüzüklerini taktı.

"HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

Çiftin nişan yüzüklerini takan ve kurdeleyi kesen Tever, her iki aileyi de tebrik ederek "İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Dava ve Yol Arkadaşım Ahmet Fazlıoğlu’nun kızı İlknur ile Mehmet Akyalçın’ın nişan merasimine katılarak, mutluluklarına ortak olduk. Her iki aileyi de tebrik ediyorum. Allah tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı, uğurlu olsun." dedi.

SAHNE BİR AN BOŞ KALMADI, DOYASIYA EĞLENDİLER

Nişan yüzüklerinin takılması ve takı merasiminin ardından davetliler bir an olsun sahneyi boş bırakmadı. Çeşitli oyunlar ile konuklarda sahnenin etrafında alkışla eşlik etti. Nişan törenine katılanlar gece boyunca orkestranın seslendirdiği şarkılarla gönüllerince eğlendi. Törene katılanlar doyasıya eğlenirken, İlknur ve Mehmet'in mutlulukları gözlerinden okundu. Nişan töreni, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Haberin Fotoğrafları

İlknur ile Mehmet evlilik yolunda ilk adımlarını attı

İlknur ile Mehmet evlilik yolunda ilk adımlarını attı

İlknur ile Mehmet evlilik yolunda ilk adımlarını attı

İlknur ile Mehmet evlilik yolunda ilk adımlarını attı

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız